Středisko volného času v Praze

Podlahářství

Podlahy. Umíme.

Máme mnoholetou zkušenost s renovací nejen starých a historických dřevěných podlah, věnujeme se také údržbě a opravám v moderních interiérech.

Scroll down arrow

Jdeme na to
od podlahy.

Kromě dřevěných podlah EXTORI najdete v naší nabídce také komplexní dodávku a montáž litých i cementových podlah, sportovních podlahových systémů EXTORI SPORTv dřevěné i vinylové variantě. V oblasti laminátových, PVC a vinylových podlah pracují naši podlaháři s produkty německých výrobců TARKETT a HARO.

EXTORI Dřevěné podlahy a příslušenství

EXTORI Dřevěné podlahy a příslušenství

Pod značkou EXTORI vyrábíme čtyři typy dřevěných podlah z evropského dubu – vícevrstvé podlahy Classic, masivní podlahy Massif, parketové vzory Parquet, velkoformátové podlahy XXL, vše v široké škále barevných odstínů a povrchových úprav.

Lité polyuretanové a epoxidové stěrky

Lité polyuretanové a epoxidové stěrky jsou vhodné zejména do průmyslových prostor, veřejných sprch atd. Jsou vhodné na podlahové vytápění.

Lité a cementové podlahy
Sportovní povrchy

Sportovní povrchy

Máme více než 15 let zkušeností a desítky zdařilých realizací v oblasti sportovních povrchů. EXTORI Sport je certifikovaný podlahový systém vhodný do tělocvičen, posiloven, sportovních hal či jiných místností se sportovním využitím.

Terasy

Terasy jsou oblíbeným místem odpočinku a také možností, jak si rozšířit byt o jednu až několik místností. Pro terasová prkna používáme tradiční dřeviny, jako je modřín, borovice a cedr a nebo exotické dřeviny z jiných podnebných pásů, které mají zejména tu výhodu, že jsou stabilní a lépe odolávají dešti, slunci i mechanickému opotřebení.

Terasy
Ostatní povrchy

Ostatní povrchy

Kromě nabídky dřevěných podlah nabízíme doplňky ve stejném designu, opracování i barevnosti. Na míru přizpůsobíme soklové lišty, schodové stupně, parapety nebo i obklady stěn.

Jak to vlastně
všechno děláme?

01

Zaměříme

Na začátku realizace si změříme celkovou plochu podlah. Pokud máte vlastní výkresy, budeme za ně rádi.

Podlahu doporučíme prostředí a účelu užití, v kombinaci s požadovanou odolností podlahy a jednoduchosti údržby.

02

Doporučíme

03

Zpracujeme

Po naší úvodní schůzce zašleme cenovou nabídku a následně vytvoříme objednávku.

Po odsouhlasení objednávky se naši podlaháři postarají o pokládku. Délka realizace se odvíjí od celkové plochy i připravenosti.

04

Montujeme

05

Předáme

Podlahu předáváme tak ,aby mohla být hned používána.Doporučíme vhodné prostředky a techniku čištění vaší nové podlahy.