Ať už vybíráte podlahu do vaší domácnosti, nebo třeba do kanceláří, tak je nutné vždy skloubit několik požadavků, jako je účel podlahy, odolnost, technické zpracování a pokládka, jednoduchost údržby, klima prostředí a v neposlední řadě design a barevnost. Právě poslední zmíněné utváří charakter prostředí nejvíce.

1. Kontaktuje naše obchodní zástupce a vyberte si vaší vysněnou podlahu

Už víte, jaký typ podlahy chcete? Kontaktuje naše pracovníky on-line na e-mailu torin@torin.cz. Připravte si maximum informací o vaší realizaci. Určitě budeme potřebovat vědět plochu podlah, které budeme instalovat, informace o stavu podkladu, předpokládaná data realizace a také jakou podlahu si do prostoru přejete.

Ještě nevíte, kterou podlahu zvolit? Navštivte jeden z našich showroomů a nechte si poradit od našich odborníků. Kromě designu podlahy vám poradíme i s konstrukčním řešením podlahových konstrukcí. Prohlédněte si produkty, které nabízíme na tomto odkazu.

Showroom a sídlo: Vysoká Pec 139, 262 41 Bohutín, Po – Pá 8:00 – 11:00 x 12:00 – 16:00

Showroom: Na Zlíchově 18, 150 00 Praha 5, dle telefonické domluvy

2. Cenová nabídka a kontrola místa realizace

Do několika hodin od vaší návštěvy vám zašleme cenovou nabídku, nebo se domluvíme na kontrole místa realizace. V případě, že je místo realizace v jiném stavu, než se kterým se počítalo, nebo uvedená plocha neodpovídá skutečnosti, tak cenovou nabídku po dohodě s vámi upravíme.

3. Potvrzení objednávky

Jakmile potvrdíte objednávku, podepíšeme s Vámi Smlouvu o dílo tak, aby celá realizace proběhla k vaší spokojenosti. Po uzavření dohody následuje zálohová faktura (většinou v hodnotě 60 %), po jejímž uhrazení se začíná vaše podlaha vyrábět.

4. Realizace

Pokládku podlah zajišťujeme našimi podlaháři. Máme několik skupin techniků, kteří jsou odborně vedeni. Montáž podlahy většinou zabere několik dnů. Délka realizace se odvíjí od celkové plochy, typu podlahy i stavební připravenosti.

Nejprve připravíme podklad a vyrovnáme případné nerovnosti. Když je vše v perfektní rovině, pak montujeme podlahu, kterou nakonec začistíme a olištujeme. Položenou podlahu nakonec vytřeme tak, abyste ji mohli hned používat.

5. Ukončení a předání

Jakmile naši montážníci opustí místo realizace, pak dochází k formálnímu předání díla. Obchodní zástupce, který s vámi realizaci připravoval ji s vámi i ukončí při společné schůzce ve vašem prostoru. V případě, že shledáte vše v pořádku, pak jsme i my hotovi.